1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Member Login

 

Ühing on loodud 17.juulil aastal 2006.

Tänapäeval meie oleme ainus sellise profiili klubi Eesti Vabariigi territooriumil. Meie organisatsiooni liikmed, erinevate linnuliikide omanikud, nii tavalised linnuarmastajad, kui ka professionaalid mitmeaastase kogemusega, samuti aga inimesed kes on huvitatu ornitofaunast. Tänu kogutud teadmistele ja mitmeaastasele kogemusele,samuti aga nende teadmistega vahetusele, meie püüame luua maksimaalselt mugavad elutingimused meie suleliste lemmikute jaoks endal kodus, samuti püüa säilitada haruldased linnuliigid. Tihti linnuomanikud ei saa aru lindude käitumisest ja ei mõtle sulelise sõbra mugavuse peale, ekslikult mõeldes, et kõik, mida on vaja, see on hea puur. Inimesed,kes on ise mugavuse kahtlematud kummardajad, miski pärast loobuvad taolises kirguses nii nimetatud “sulelistele vendadele”. Seepärast üks meie ülesannetest on meie teadmiste ja kogemuse üleandmine kõikidele huvitatud inimestele.

Lindude tervise jälgimiseks ja kontrollimiseks meie teeme koostööd loomaarstidega, kes juba paljude aastate jooksul aitavad meie omanikutel lindude haiguste ravimises ja profülaktikas. Meil on olemas oma lindude õpetamise metoodikad: nii kõnele ja laulmisele, kui ka vabalendudele. Kui te soovite omandada, jagada oma teadmisi või neid vahetada teistega või lihtsalt tahaksite aitada klubi, siis teadke, meie oleme alati rõõmsad huvitatud inimeste üle, keda ühendab ühishuvi-armastus lindude vastu.

Meie oleme rõõmsad kaasa aitama ning koostööd tegema kõikide huvitatutega ühe või teise linnuliigi pääastmise, ravimise, hoolduse, reabilitatsiooni või taastamise küsimustes.

Premium Joomla Templates
Joomla Free Templates
Free Joomla Templates
Premium Joomla Templates
Joomla Templates
Рецепты пиццы | Интересные факты о пицце
Женский портал о детях, здоровье, любви и красоте
Шаблоны Joomla
Новостной портал о медицине
Советы для здорового образа жизни
Бесплатные шаблоны joomla